Poprawianie stron

Wykonujemy

okresowe lub jednorazowe aktualizacje dotychczas istniejących stron internetowych zgodnie z naszym harmonogramem prac. Dokonujemy wprowadzenia nowych treści, menu, zdjęć, stron, banerów lub modyfikujemy istniejące treści na stronie (np. teksty, zdjęcia).

MC900438808

Wykonujemy

poprawki w sklepach internetowych, dodanie i zmiany funkcjonalności, instalacje systemów płatności, modyfikacje szablonów graficznych istniejących sklepów internetowych. Działamy na terenie miast Mikołów Łaziska Tychy Wyry Gostyń Katowice Orzesze.

Modyfikujemy strony

o nowe funkcje, zmiany grafiki lub zwiększyć wydajność całej witryny. Dodajemy nowe formularze i moduły na stronie (np. linkl do strony na facebooku, poleć stronę znajomemu, zadaj pytanie), optymalizujemy kodu strony (HTML) zgodnie ze standardami W3C, poprawiamy jakość projektowania graficznego i przyspieszamy czas pobierania strony WWW we wszystkich przeglądarkach.

Optymalizacja strony www

to poprawa treści na stronie wyeksponowanie ważnych informacji, krtórych użytkownik może szukać, poprawa kodu do którego wprawadza się odpowiednie opisy które wyszukiwarki prezentują w wynikach wyszukiwań, wprowadzenie właściwych dla strony słów kluczowych, na które wyszukiwarka powinna zwracać szczególna uwagę. Te działania mają na celu łatwiejsze dotarcie do strony www potencjalnym użytkownikom którzy będą trafiać na stronę bezpośrednio lub przez wyszukiwarkę internetową np. google.

Koszt aktualizacji

ustalany jest indywidualnie i na podstawie wymagań klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny na powtarzające się aktualizacje (które występują regularnie), i jesteśmy w stanie dokonać zmian na stronie w bardzo krótkim czasie na życzenie klienta. Jeśli chcesz zmienić lub poprawić stronę internetową skontaktuj się z nami już dzisiaj. Tel:32 2264435

Informacje ogólne na temat strony internetowej.

Posiadanie własnej strony internetowej to pierwszy krok do zaistnienia w sieci. Wiele serwisów internetowych nie potrafi przyciągnąć uwagę klienta. Wykonane przez nas strony internetowe potrafią się wyróżnić z pośród wielu innych witryn, gdyż nie korzystamy z gotowych szablonów a temat strony www i grafika na nią jest tworzona indywidualnie, dzięki temu Państwa serwis www będzie odbiegał wyglądem i oryginalnością wykonania. Strony www tworzone przez firmę Adee-Soft cieszą się niepowtarzalnością i oryginalnością wykonania a w szczególności dobrą pozycją w internetowych wyszukiwarkach dzięki solidnym fundamentom zawartym w trakcjie tworzenia strony. Warto mieć świadomość, że strony internetowe, które są rzadko aktualizowane tracą na wiarygodności, dlatego należy ją wzbogacać o nowe treści, zdjęcia, artykuły oraz produkty.

przykładowa Strona www Mikołów
przykładowa Strona www Mikołów

Przykład: http://kabe.pl/

Wiemy o tym dlatego zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo od samego początku, administrację serwisu internetowego, niezawodny hosting, stałą opiekę nad stroną internetową, support ? pomoc techniczną. Posiadając już stronę www możemy pomyśleć o odpowiedniej jej promocji w internecie gdyż pozostawiona bez odpowiedniego wsparcia jest niczym cudowna reklama pozostawiona w lesie, jedynie ktoś zapomniał wykarczować drzewa. Aby Państwa strona internetowa nie zaginęła w gąszczu nowych witryn pojawiających się każdego dnia w internecie proponujemy państwu pozycjonowanie strony, dzięki takiemu rozwiązaniu macie pewność, że klienci poszukujący Waszych usług lub sprzedawanych produktów będą mogli z łatwością Was odszukać i złożyć zamówienie wyprzedzając przez to konkurencję.

Poprawianie stron internetowych Mikołów

Mikołów adeeszkolenia - strona www
Mikołów adeeszkolenia – strona www

Przykład www.adeszkolenia.com

Dobra pozycja w internecie to nie wszystko należy zwrócić szczególną uwagę na wartość merytoryczną strony www gdyż jeśli nie będzie ona na zadowalającym poziomie klient może opuścić Państwa stronę internetową a tego bysmy nie chcieli. Warto również wspomnieć o statystykach odwiedzalności, które można zaimplementować w Waszej witrynie www aby mieć pewność, że nowo stworzona strona www dzięki pozycjonowaniu w internecie to skuteczna forma reklamy.

 

Poprawianie stron – Strona www Mikołów. Tworzenie nowych stron www oraz poprawki i modyfikacje na istniejących stronach internetowych Mikołów Łaziska Orzesze Tychy Wyry

Zobacz również:

SPRZEDAŻ KURSÓW ONLINE

TWORZENIA STRON WWW